Proč jsem napsala ebook o mateřství?

22.3. 2017 Jana

Proč jsem napsala ebook o mateřství?

Já! Jsem máma 4 roky. Mám jedno dítě. Je tolik zasloužilých maminek, které mají 3 vlastní děti a ještě třeba 3 vyvdané. Jsou mnohem větší odbornice na stres v mateřství a na to, jak hledat v mateřství poklady a zdroje.

Jenže!

Já si moc přeju, aby všechny maminky světa cítily, jak důležité jsou a příjímaly sebe s láskou a takovým pochopením, jako dokážou přijmout vše od svého dítěte.

Protože!

Já věřím, že jsme kouzelné bytosti a že občas se potřebujeme jen na chvilku zastavit a nadechnout.

joy-1740311_1920

Vím, jak temné a nekonečné můžou být momenty v mateřství, kdy se duše obnažuje a nám se to vůbec nelíbí. Znám ty momenty, kdy člověk neví … neví už vůbec nic a přesto musí jít dál nebo ho spíš táhne osud za nohu obličejem k zemi.

A právě proto, že to znám, a že jsem jedna z těch maminek, která občas potřebuje sama mámu, jsem ebook napsala.

Mámu ve smyslu archetypu, který matka znázorňuje – všeobjímající lásku a přijetí.

Sama občas toužím jen po plném přijetí.

Chtěla bych, aby se někdo zjevil, obejmul mě, pohladil a řekl, že jsem v pořádku, že je všechno v pořádku, že jsem prostě jen unavená.

Vím, že bych si přijetí především měla být schopná dát sama, ale …

dokud to neumím … dokud pořád ještě tápu a hledám občas oporu a pochopení ve svém okolí, mám velké přání.

blur-1867402_1920

Přání, abychom si to dokázaly zprostředkovat navzájem – my ženy, přání vytvořit silný kruh žen s otevřenými srdci, které jsou odvážné a sdílí své příběhy v té nejčistší zranitelnosti a v důvěře, že jsou v bezpečí a můžou být tím, kým jsou. A svým sdílením vědomě hojí rány nás všech.

A tak jsem napsala ebook 10 kouzel, které mě naučila láska, který je mým sdílením v ženském kruhu. A mám jedno velké přání. Aby přinesl přijetí, vlídnost a pocit bezpečí těm, kdo ho budou číst.

S láskou
Jana
P.S. Ebook najdete tady.

Komentáře