Je průběh vašeho mateřství takový,

jak jste si ho představovala?

Cítíte se naplněná, milující a soucitná? 

Jste takovou maminkou, jakou jste si vždy přála být?

Ne? Ani já ne. 

A i přes ta nenaplněná očekávání jsem dnes velmi šťastnou a vděčnou maminkou.

Úplně jinou, než jsem si kdy myslela, že budu, ale velmi autentickou.

10 kouzel, které mě naučila láska

Tento ebook jsem napsala, protože vím moc dobře, jaké to je, když věci jdou úplně jinak než si přejeme. A vím, jak moc bolí, když se to týká našich vztahů a zejména dětí.

Napsala jsem ho proto, že bych si sama přála takový ebook před lety číst.

Velmi věřím na sílu sdílení a proto jsem se rozhodla s vámi sdílet jedny z nejtemnějších okamžiků mého mateřství a mojí cestu z nich. Co mi pomohlo a co vůbec.

Tento ebook nenese žádné rady a doporučení, jen sdílí mojí zkušenost. Věřím, že je to to nejvíc, co můžu nabídnout.

"Tento ebook je tak otevřená zpověď o těžkých chvílích ryzého mateřství, až z té upřímnosti mrazí. Děkuju Ti, Jani, že jsi se nebála a vyšla se svými prožitky na světlo a jen je mi líto, že jsem Tvůj ebook neměla ještě před porodem mého Eliáše, protože přesně Tvá slova by mi ušetřila spoustu podobného trápení. Jsi skvělá!"

Eliška Valováwww.eliskavalova.cz

Kdo je Jana Basíková?

Nejsem žádná odbornice na mateřství.

Jsem obyčejná máma, které se poskládalo v životě víc věcí naráz, na které nebyla připravená.

Mateřství přišlo v době velkých životních ran a já dlouho nechápala, která bije. Měla jsem obrovské pocity selhání.

Procházela jsem jednotlivé situace ve velkém strachu z dalšího selhání a ve velké nejistotě. Ale postupem času jsem začala ve svých lekcích nacházet vlídnost, hojnost a lásku.

Začala jsem vidět to, co jsem předtím neviděla. Začala jsem se pomalinku otevírat životu a ten nabral jiný směr.

Když jsem před pár dny četla Janin ebook, nacházela jsem se zrovna v dost hutném a hustém mateřském bahně. Sama jsem maminkou dvou úžasných kluků, ale v posledních týdnech se mi mateřství ukazovalo spíš z té temnější stránky a hooodně mě štvalo. Ještě při čtení Janiných slov, se ve mně mlely různé emoce včetně lítosti a vzteku. Víte, jak to je – někde čtete něco, co se Vás týká, ale ještě nejste ve fázi přijetí, resp. znovupřijetí – protože na cestě matky to je takový přijímací kolotoč  A tak jsem ebook přečetla, řekla si, jo no, je to tak… zavřela ho a šla dál… až za pár dnů se mi postupně začaly věci skládat a já se po dlouhé době hooodně uvolnila (k čemuž přispěl i jasný signál mého těla v podobě nemoci a já zastavit musela). A tak mi to skutečně došlo. Znovu. To, co zmiňuje Jana téměř na všech stránkách svého milého a upřímného ebooku. Prostě být. Nemuset nic. Být tady a teď, ve svém těle a se svými dětmi. Její slova jsou opravdu autentická a moc hezky se čtou  Ebook bych doporučila nejen nastávajícím maminkám, které na tu svou zkušenost teprve čekají, ale i těm, které již jsou maminkou jednoho, dvou… i více dětí. Protože naše cesta je místy křivolaká, plná emocí, někdy radostná a jindy temná, a je skvělé mít při sobě něco nebo někoho, kdo touto cestou šel taky a nebojí se vidět sebe sama v pravém světle… i když to ze začátku vypadá „blbě“, nakonec to přináší veliké osvobození, uvolnění a radost. Moc děkuji!

Markéta Nemetonahttp://www.nemetona-posvatny-haj.com

Co říkají ženy, které ebook již četly?

Velmi osobní až intimní E-book o největší chiméře ve vesmíru – o dokonalé matce. E-book o vesmírné ironii, pokusu připravit se na nepřipravitelné, o pochopení lekcí od našich dětí, o tom jak přijímat a nebojovat a ve finále o starém dobrém „tady a teď“ a životě ve „flow“. A pro mě osobně i e-book o tom, že někdy i když moc a moc chcete, tak zkrátka nemůžete pomoct a musíte věřit, že stačí, že prostě jste. Že některé lekce si prostě Vaši blízcí musí projít sami. Velmi silné čtení. Díky, Jani.

Iva Slovákováwww.hradecek.com

Přečetla jsem jej jedním dechem!...Žádná kniha o mateřství mi nedala tolik, jako tento stručný, zato však velmi pravdivý, otevřený a maximálně emotivni e-book. Děkuji!

Kateřina Petrová Kocincová

Moc děkuji za možnost přečíst si tenhle ebook. Je nádherný! Je protkaný něhou a zejména mateřskou láskou. Četla jsem jej jedním dechem. I když je velmi autentický a vtáhne vás do všech pádů a temných zákoutí, dává úžasnou podporu a naději. Leckdy jsem měla slzy v očích a hlavou se mi honilo mnoho myšlenek o životě, o lásce, radosti i bolesti. Dotkne se srdce a zároveň dává křídla svobody, uvědomění naší volby a možnost otevřít se životu se vším, co nabízí. Ještě jednou děkuji. Cítím se obohacena tímhle silným příběhem a věřím, že si v něm každý najde to, co zrovna potřebuje.

Lucie Lebduškováwww.cekalajsemmiminko.cz

Autentická zpověď

Tak vás teď zvu k přečtení mojí autentické zpovědi 10ti situací, které byly velmi zásadní na začátku mého mateřství. Nazvala jsem je 10 kouzel, protože se z těchto temných momentů staly v průběhu času zázraky.

Našla jsem cestu ven vlídně a bez zbytečných ztrát. A to mi přijde jako jedna z největších hodnot pro mě – to, že jsem se neusmažila výkonem a přílišnou snahou, ani pocity viny.

To teď nabízím vám – láskyplnou cestu skrz náročné situace v mateřství - v klidu a přijetí.

Láskyplná cesta skrz náročné situace v mateřství

Tento ebook nyní ke stažení ZDARMA.

Věřím, že vám přinese pocit, že v tom nejste samy. To je začátek cesty z bludného kruhu.

Mě samotné vlastně nejvíc pomohlo toto uvědomění, že takových žen, jako jsem já, je plno. Jen o sobě nevíme, neznáme se, ale možná se i díky tomuto ebooku poznáme.

Jako BONUS k ebooku získáte vedenou meditaci

Dary mateřství od Žanety Ariati.

Máš otázky?

Napiš mi na jana@janabasikova.cz.

Další inspiraci, nejen z oblasti mateřství, najdeš na BLOGU.